Přebory oddílu

 

historická tabulka s grafem (xls)

Přebor oddílu jednotlivců 2016

Poř. Jméno ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1. Čermák Jan 2002 ½½ 11 11 11* 8,5
2. Chybný Zdeněk 1797 ½½ 11 11 11* 7,5
3. Vomáčka Miroslav 1000 00 11 ½1 ½1* 6,5
4. Brandejský Vít 1587 00 ½0 10 11* 4
5. Záběhlický Jiří 1545 00 00 00 01 01* 2
6. Boháč Jaroslav 1224 00* 00* ½0* 00* 10* 1,5
propozice

 

 

Přebor oddílu jednotlivců 2015

Finále A
Poř. Jméno ELO 1. 2. 3. 4. Body
1. Čermák Jan 1994 11 11 5,5
2. Chybný Zdeněk 1808 11 01 3,5
3. Boháč Jaroslav 1213 00 00 11 2
4. Záběhlický Jiří 1541 00 10 00 1
Finále B
Poř. Jméno ELO 5. 6. 7. 8. Body
5. Švec Stanislav 1389 01* 4
6. Vorlíčková Dana 1314 01* 11 3,5
7. Saur Miroslav 1538 10* 10* 10* 3
8. Nováček Petr 1323 00 01* 1,5
Základní skupina
Poř. Jméno ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Body S-B
1. Čermák Jan 1994 1 1 1 1 1 1 1 7  
2. Chybný Zdeněk 1808 0 1 0 1 1 1 1 5 12,5
3. Boháč Jaroslav 1213 0 0 1 1 1 1 1 5 11
4. Záběhlický Jiří 1541 0 1 0 1 0 1 ½ 3,5  
5. Saur Miroslav 1538 0 0 0 0 1 1 1 3  
6. Vorlíčková Dana 1314 0 0 0 1 0 0 1 2 4
7. Švec Stanislav 1389 0 0 0 0 0 1 1 2 3,5
8. Nováček Petr 1323 0 0 0 ½ 0 0 0 0,5  
propozice

 

 

Přebor oddílu jednotlivců 2014

Finále A
Poř. Jméno ELO 1 2 3 4 Body
1. Chybný Zdeněk 1830 ½1 11 ½1 5
2. Brandejský Vít 1598 ½0 11 4
3. Švec Stanislav 1388 00 00 11 2
4. Záběhlický Jiří 1648 ½0 00 1
Finále B
Poř. Jméno ELO 1 2 3 Body
5. Vorlíčková Dana 1298 3
6. Saur Miroslav 1538 2
7. Boháč Jaroslav 1258 1
Základní skupina
Poř. Jméno ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Body S-B
1. Chybný Zdeněk 1830 ½ 1 ½ 1 1 1 5  
2. Brandejský Vít 1598 ½ 1 1 0 0 1 3,5  
3. Švec Stanislav 1388 0 0 1 1 1 0 3 8,5
4. Záběhlický Jiří 1648 ½ 0 0 1 ½ 1 3 7,75
5. Vorlíčková Dana 1298 0 1 0 0 1 1 3 7
6. Saur Miroslav 1538 0 1 0 ½ 0 1 2,5  
7. Boháč Jaroslav 1258 0 0 1 0 0 0 1  
propozice

 

 

Přebor oddílu jednotlivců 2013

Finále A
Poř. Jméno ELO 1 2 3 4 Body S-B
1. Šedivý Ondřej 1799 ½1 11 5
2. Brandejský Vít 1609 10 11 3,5 6
3. Chybný Zdeněk 1830 ½0 01 11 3,5 6
4. Homola Martin 1449 00 00 00 0
Finále B
Poř. Jméno ELO 1 2 3 4 Body
5. Záběhlický Jiří 1532 11 00 11 4
6. Vorlíčková Dana 1250 00 11 3,5
7. Saur Miroslav 1535 11 3
8. Švec Stanislav 1390 00 00 1,5
Základní skupina
Poř. Jméno ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Body S-B
1. Šedivý Ondřej 1799 1 ½ 1 1 ½ 1 1 6  
2. Brandejský Vít 1609 0 1 1 1 ½ 1 1 5,5  
3. Chybný Zdeněk 1830 ½ 0 1 ½ 1 1 1 5  
4. Homola Martin 1449 0 0 0 1 1 1 1 4  
5. Vorlíčková Dana 1250 0 0 ½ 0 1 0 1 2,5  
6. Saur Miroslav 1535 ½ ½ 0 0 0 1 0 2 7,75
7. Záběhlický Jiří 1532 0 0 0 0 1 0 1 2 3,5
8. Švec Stanislav 1390 0 0 0 0 0 1 0 1  

 

 

Přebor oddílu jednotlivců 2012

Poř. Jméno ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. Body S-B
1. Moravec Vít 2102 1 0 1 1 1 1 1 1 1 8 30
2. Horák Martin 1763 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8 29
3. Doležal Jan 1912 1 0 1 1 1 0 1 1 1 7  
4. Chybný Zdeněk 1857 0 0 0 1 1 1 1 1 1 6  
5. Homola Martin 1398 0 0 0 0 1 ½ 1 1 1 4,5  
6. Vorlíčková Dana   0 0 0 0 0 1 1 1 ½ 3,5  
7. Švec Stanislav 1390 0 0 1 0 ½ 0 ½ 0 1 3  
8. Brandejský Vít 1495 0 0 0 0 0 0 ½ 1 1 2,5  
9. Saur Miroslav 1544 0 0 0 0 0 0 1 0 ½ 1,5  
10. Záběhlický Jiří 1499 0 0 0 0 0 ½ 0 0 ½ 1  

 

 

Přebor oddílu jednotlivců 2011

Poř. Jméno ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. Body S-B
1. Moravec Vít 2116 ½ 1 ½ 1 1 1 1 1 1 8  
2. Doležal Jan 1928 ½ ½ 1 ½ 1 1 1 1 1 7,5  
3. Horák Martin 1671 0 ½ 1 1 1 - 1 1 1 6,5 23,75
4. Chybný Zdeněk 1866 ½ 0 0 1 1 1 1 1 1 6,5 20,5
5. Bug Julius 1491 0 ½ 0 0 ½ ½ ½ 1 1 4  
6. Švec Stanislav 1372 0 0 0 0 ½ 1 1 0 1 3,5  
7. Záběhlický Jiří 1474 0 0 + 0 ½ 0 ½ ½ ½ 3  
8. Homola Martin 1323 0 0 0 0 ½ 0 ½ 1 ½ 2,5 6,5
9. Saur Miroslav 1562 0 0 0 0 0 1 ½ 0 1 2,5 6
10. Nováček Petr 1351 0 0 0 0 0 0 ½ ½ 0 1  
propozice

 

 

Přebor oddílu jednotlivců 2010

Poř. Jméno ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. Body S-B
1. Moravec Vít 2108 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 13  
2. Koller Martin 1774 0 ½ 1 1 1 ½ 1 1 1 1 1 1 1 11  
3. Koudelka Ivan 2005 0 ½ 1 1 1 1 1 0 ½ 1 ½ 1 1 9,5  
4. Chybný Zdeněk 1901 0 0 0 1 ½ ½ ½ 1 1 1 1 1 1 8,5  
5. Urban Miroslav 1904 0 0 0 0 1 1 1 ½ 1 1 1 ½ 1 8  
6. Fiala Jan 1886 0 0 0 ½ 0 0 1 1 1 1 1 1 1 7,5  
7. Horák Martin III. 0 ½ 0 ½ 0 1 0 ½ 1 0 1 1 1 6,5  
8. Šedivý Ondřej 1755 0 0 0 ½ 0 0 1 1 0 ½ 1 1 1 6  
9. Záběhlický Jiří 1513 0 0 1 0 ½ 0 ½ 0 0 ½ 1 0 1 4,5 23
10. Homola Martin III. 0 0 ½ 0 0 0 0 1 1 ½ 0 ½ 1 4,5 19,25
11. Čermák Jan III. 0 0 0 0 0 0 1 ½ ½ ½ 0 1 1 4,5 17,5
12. Saur Miroslav 1557 0 0 ½ 0 0 0 0 0 0 1 1 ½ 1 4  
13. Švec Stanislav 1402 0 0 0 0 ½ 0 0 0 0 ½ 0 ½ 1 3,5  
14. Chaloupka Miroslav III. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
pravidla tohoto přeboru oddílu

rozhovor s vítězem Vítem Moravcem po turnaji

 

 

Přebor oddílu jednotlivců 2009

Poř. Jméno VT/ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body S-B
1. Koudelka Ivan 2018 1 1 1 ½ 1 ½ 1 1 1 1 9
2. Fiala Jan 1877 0 ½ ½ ½ 1 1 1 1 1 1 7,5
3. Urban Miroslav 1917F 0 ½ ½ 1* ½ 1 ½ 1 1 1 7 27,25
4. Moravec Vít 2053F 0 ½ ½ 0 1 1 1 1 1 1 7 26,25
5. Jirásek Michael 1561 ½ ½ 0* 1 1 ½ 0* 0 1 1 5,5 26,25
6. Chybný Zdeněk 1797 0 0 ½ 0 0 1 1 1 1 1 5,5 17
7. Šedivý Ondřej 1721 ½ 0 0 0 ½ 0 1 1 1 1 5
8. Saur Miroslav 1523 0 0 ½ 0 1* 0 0 0 1 1 3,5
9. Záběhlický Jiří 1441 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 2 9
10. Švec Stanislav 1392 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2 3
11. Homola Martin III. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
propozice

Rozhovory:

s Vítem Moravcem po 2. kole
s Michaelem Jiráskem po 2 kolech
s Ondřejem Šedivým po 4. kole
se Zdeňkem Chybným po 6. kole
s vítězem Ivanem Koudelkou po turnaji

fotky

 

 

Přebor oddílu jednotlivců 2008

Poř. Jméno VT/ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Body S-B
1. Moravec Vít 2055 ½ 1 1 1 ½ 1 1 1 7
2. Koudelka Ivan 2013 ½ ½ ½ 1 1 1 1 1 6,5
3. Chybný Zdeněk 1799 0 ½ 1 0 1 1 1 1 5,5 15,75
4. Šedivý Ondřej 1711 0 ½ 0 1 1 1 1 1 5,5 14,75
5. Fiala Jan 1633 0 0 1 0 ½ 1 1 1 4,5
6. Saur Miroslav 1533 ½ 0 0 0 ½ 0 1 1 3 6,75
7. Záběhlický Jiří II. 0 0 0 0 0 1 1 1 3 2
8. Švec Stanislav 1410 0 0 0 0 0 0 0 1 1
9. Čutík Jan III. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
propozice

 

 

Přebor oddílu jednotlivců 2007

Finále A
Poř. Jméno VT/ELO 1 2 3 4 Body S-B
1. Koudelka Ivan 1955 11 ½½ ½1 4,5
2. Bouzek Tomáš 1581 00 11 3,5
3. Chybný Zdeněk 1753 ½½ 00 ½½ 2 6,5
4. Urban Miroslav 1851 ½0 ½½ 2 6
Finále B
Poř. Jméno VT/ELO 1 2 3 Body S-B
5. Fiala Jan 1670 ½1 ½½ 2,5 4,75
6. Saur Miroslav 1533 ½0 11 2,5 3,25
7. Švec Stanislav 1410 ½½ 00 1
Základní skupina
Poř. Jméno VT/ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Body
1. Koudelka Ivan 1955 1 ½ 1 1 1 1 5,5
2. Urban Miroslav 1851 0 ½ ½ 1 1 1 4
3. Chybný Zdeněk 1753 ½ ½ 0 ½ 1 1 3,5
4. Bouzek Tomáš II. 0 ½ 1 ½ 0* 1 3
5. Fiala Jan 1670 0 0 ½ ½ 1 ½ 2,5
6. Saur Miroslav 1533 0 0 0 1* 0 1 2
7. Švec Stanislav 1410 0 0 0 0 ½ 0 0,5
propozice

 

 

Přebor oddílu jednotlivců 2006

Skupina A - konečné pořadí
Poř. Jméno VT/ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Body S-B
1. Moravec Vít 2088 1 1 1 ½ 1 1 5,5
2. Chybný Zdeněk 1764 0 1 1 1 ½ 1 4,5
3. Koller Martin 3.VT 0 0 1 1 0 1 3 6,5
4. Šedivý Ondřej 1437 0 0 0 1 1 1 3 5
5. Saur Miroslav 1533 ½ 0 0 0 1 1 2,5
6. Tůma Petr 3.VT 0 ½ 1 0 0 0 1,5
7. Švec Stanislav 1410 0 0 0 0 0 1 1
Finále A
Poř. Jméno VT/ELO 1 2 3 4 Body
1. Moravec Vít 2088 11 5
2. Chybný Zdeněk 1764 00 11 3,5
3. Koller Martin 3.VT 00 11 2,5
4. Šedivý Ondřej 1437 00 1
Finále B
Poř. Jméno VT/ELO 1 2 3 Body
5. Švec Stanislav 1410 01 11 3
6. Saur Miroslav 1533 10 1,5
7. Tůma Petr 3.VT 00 0,5
propozice
Vítězství z minulé sezony suverénně obhájil a do příštího přeboru obhajuje Vít Moravec.

 

 

Přebor oddílu jednotlivců 2005

Finále A
1. Vít Moravec 5,5 bodů
2. Jan Máčik 5 S-B 16,25
3. Zdeněk Chybný 5 S-B 15,25
4. Miroslav Saur 3,5
5. Ondřej Šedivý 3
6. Michael Jirásek 2,5
7. Jan Bouda 2
8. Vít Brandejský 1,5
Finále B
9. Jan Fiala 2,5 bodů
10. Petr Tůma 2
11. Stanislav Švec 1
12. Jakub Hovorka 0,5

 

 

Přebor oddílu jednotlivců 2003

Finále A
Poř. Jméno ELO 1 2 3 4 Body
1. Koudelka Ivan 1967 ½1 11 5
2. Chybný Zdeněk 1747 ½1 ½1 3,5
3. Dudek Josef 1750 ½0 ½0 ½½ 2
4. Fabián Vladimír 1740 00 ½0 ½½ 1,5
Finále B
Poř. Jméno ELO 1 2 3 4 5 Body
5. Urban Miroslav 1820 01 01 11 11 6
6. Švec Stanislav 1424 10 11 11 5,5
7. Saur Miroslav 1537 10 ½½ 5
8. Čihák Jiří III. 00 00 ½½ 01 2
9. Brandejský Vít III. 00 00 00 10 1
Základní skupina
Poř. Jméno ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Body S-B
1. Koudelka Ivan 1967 ½ 1 1 1 1 1 1 1 7,5  
2. Dudek Josef 1750 ½ 1 ½ ½ ½ 1 1 1 6 19,25
3. Chybný Zdeněk 1747 0 ½ ½ 1 1 1 1 1 6 17,5
4. Fabián Vladimír 1740 ½ 1 ½ ½ ½ 1 1 1 5  
5. Saur Miroslav 1537 0 0 0 ½ 1 1 1 ½ 4  
6. Urban Miroslav 1820 0 ½ 0 ½ 0 0 1 1 3 7
7. Švec Stanislav 1424 0 0 0 0 0 1 1 1 3 4,5
8. Brandejský Vít III. 0 0 0 0 0 0 0 1 1  
9. Čihák Jiří III. 0 0 0 0 ½ 0 0 0 0,5  

 

 

Oddílový přebor jednotlivců 2000 - 2001

Pořadí Jméno VT/ELO Skóre Body S-B
1. Miroslav Urban 1823 12-1-1 12,5
2. Ivan Koudelka 1998 11-2-1 12
3. Oldřich Eisner prostř. 1806 9-4-1 11
4. Václav Šimek 1791 9-3-2 10,5 60
5. Zdeněk Chybný 1778 8-5-1 10,5 58
6. Stanislav Herdin III. 7-3-4 8,5
7. Josef Dudek 1759 4-8-2 8
8. Michal Fokt III. 5-3-6 6,5
9. Stanislav Švec 1443 4-4-6 6
10. Oldřich Eisner nejst. 1504 3-3-8 4,5
11. Tomáš Bouzek IV. 3-1-10 3,5 18,75
12. Markéta Bretšnajdrová IV. 2-3-9 3,5 12,75
13. Pavel Bartoš IV. 2-2-10 3
14. Veronika Popová III. 0-5-9 2,5 11,5
15. Jan Bouzek V. 1-3-10 2,5 9,5

 

 

Oddílový přebor jednotlivců 1999 - 2000

Pořadí Jméno VT/ELO Skóre Body
1. Oldřich Eisner nejml. II. 1705 9-4-0 11
2. Oldřich Eisner prostř. II. 1706 9-3-1 10,5
3. Ivo Píša III. 9-2-2 10
4. Zdeněk Chybný I. 1878? 7-6-0 10
5. Miroslav Urban II. 9-1-3 9,5
6. Petr Čejkovský II. 7-4-2 9
7. Oldřich Eisner nejst. III. 1486 3-4-6 5
8. Veronika Popová III. 3-4-6 5
9. Michal Koudelka III. 1262 4-2-7 5
10. Vladěk Vopařil II. 3-3-7 4,5
11. Michal Fokt III. 1-6-6 4
12. Stanislav Švec III. 2-3-8 3,5
13. Markéta Bretšnajdrová IV. 1-4-8 3
14. Tomáš Steinbauer IV. 1-1-11 1,5

 

Pozn.: tabulky podle losu byly přepsány na tabulky podle pořadí, proto se mohou vyskytnout chyby. Původní tabulky podle losu (doc).

 

ŠK Český Brod