Přebory oddílu

 

Klubový turnaj mládeže, březen - červen 2017

1. Jaroslav Boháč 17 bodů z 18 partií
2. Kryštof Trojan 11 / 13
3. Vojtěch Lasák 9 / 20
4. David Kšír 9 / 13
5. David Šebesta 9 / 12
6. Adéla Burianová 8,5 / 16
7. Lukáš Dlabal 8 / 13
8. Jakub Tožička 7 / 21
9. Stanislav Ježek 6,5 / 8
10. Petr Hertl 3 / 16
11. Petra Lundáková 3 / 7
12. Matyáš Trojan 2 / 17
13. Tereza Pfefferová 2 / 3
14. Tadeáš Pilát 1 / 8
15. Michael Šebesta 0 / 7

 


 

Přebor oddílu mládeže 2016

1. Jaroslav Boháč 21 bodů z 22 partií
2. Stanislav Ježek 19 / 22
3. David Šebesta 15,5 / 23
4. David Kšír 13,5 / 22
5. Vojtěch Lasák 12,5 / 19
6. Kryštof Trojan 9 / 14
7. Jakub Tožička 8 / 23
8. Lukáš Dlabal 5,5 / 15
8. Šimon Kopecký 5,5 / 15
10. Michal Šebesta 4 / 15
11. Petr Hertl 3,5 / 16
12. Adéla Burianová 2,5 / 14
13. Matyáš Trojan 1 / 4
14. Petra Lundáková 0 / 2
14. Tadeáš Pilát 0 / 2

 


 

Klubový turnaj mládeže, březen - červen 2016

1. Jaroslav Boháč 24 bodů z 24 partií
2. Stanislav Ježek 20 / 22
3. Kryštof Trojan 17 / 22
4. Lukáš Dlabal 13 / 20
5. Jakub Tožička 10,5 / 21
6. David Kšír 9 / 20
7. Šimon Kopecký 7,5 / 20
8. Anna Bártová 6,5 / 22
9. Vojtěch Lasák 6,5 / 20
10. Vojtěch Tvrzník 6 / 20
11. Petr Hertl 3 / 10
12. Matěj Houša 0,5 / 6
13. Adéla Sejrková 0 / 8

 


 

Přebor oddílu mládeže 2015

1. Jaroslav Boháč 19,5 bodů z 20 partií
2. Stanislav Ježek 16,5 / 18
3. Lukáš Dlabal 14,5 / 20
4. Kryštof Trojan 12 / 20
5. Vojtěch Tvrzník 6,5 / 18
6. David Kšír 6 / 17
7. Vojtěch Lasák 5,5 / 19
8. Šimon Kopecký 5,5 / 15
9. Jakub Tožička 3,5 / 19
10. Jiří Dlabal 3,5 / 6
11. Anna Bártová 3 / 10
12. Matěj Houša 2 / 5
13. Jakub Zvolánek 1 / 7
14. Adéla Sejrková 1 / 2
15. Jan Zvolánek 0 / 4

 


 

Oddílový turnaj mládeže, březen - červen 2015

1. David Kšír 9 bodů z 12 partií
2. Jaroslav Boháč 9 / 10
3. Jakub Tožička 8,5 / 15
4. Kryštof Trojan 8 / 9
5. Stanislav Ježek 5 / 6
6. Tereza Tožičková 4 / 9
7. Tomáš Coubal 2,5 / 10
8. Vojtěch Lasák 2,5 / 8
9. Adam Němeček 2 / 14
10. Lukáš Dlabal 2 / 4
11. Jan Coubal 1,5 / 10
12. Vojtěch Vořech 1,5 / 4
12. Petr Hertl 1,5 / 4
14. Jiří Dlabal 1 / 2

 


 

Přebor oddílu mládeže 2014

1. Jaroslav Boháč 13 bodů ze 16 partií
2. Stanislav Ježek 11 / 11
3. David Patočka 9,5 / 11
4. Kryštof Trojan 9 / 18
5. Jiří Dlabal 9 / 16
6. David Kšír 6 / 16
7. Lukáš Dlabal 4,5 / 13
8. Vojtěch Vořech 4 / 13
9. Michaela Vondráčková 4 / 9
10. Adam Němeček 0 /14
11. Martin Šimek 0 / 4
12. Adam Boháč 0 / 1

 


 

Oddílový turnaj mládeže, březen - červen 2014

1. Jaroslav Boháč 26 bodů z 26 partií
2. Stanislav Ježek 24,5 / 27
3. David Patočka 14,5 / 17
4. Kryštof Trojan 14 / 22
5. Jiří Dlabal 9 / 16
6. Martin Marek 8,5 / 20
7. Lukáš Dlabal 7 / 19
8. Vojtěch Vořech 7 / 13
9. David Kšír 5 / 17
10. Klára Musilová 5 / 15
11. Adam Boháč 4 / 8
12. Markéta Marková 3 / 17
13. Míša Vondráčková 1,5 / 13
14. Adam Němeček 0,5 / 13
15. Martin Šimek 0 / 9
16. David Nekolný 0 / 4
16. Jan Nekolný 0 / 3

 


 

Přebor oddílu mládeže 2013

1. David Patočka 32 bodů ze 33 partií
2. Jaroslav Boháč 29,5 / 31
3. Stanislav Ježek 28,5 / 31
4. Kryštof Trojan 18,5 / 28
5. Jiří Dlabal 16 / 25
6. David Kšír 10,5 / 26
7. Vojtěch Vořech 9,5 / 19
8. Adam Boháč 9,5 / 15
9.-10. Klára Musilová 8 / 20
9.-10. Lukáš Dlabal 8 / 20
11. Matěj Klíma 6 / 11
12. Martin Marek 5 / 20
13. Michaela Vondráčková 4 / 18
14. Markéta Marková 3,5 / 18
15. Štěpán Vorlický 3 / 15
16. Adam Němeček 1 / 24
17. Martin Šimek 1 / 18
18. Vojtěch Jelínek 1 / 13
19. Jiří Páša 0 / 5

 


 

Oddílový turnaj mládeže, březen - červen 2013

1. Jaroslav Boháč 28 bodů z 29 partií
2. Stanislav Ježek 24 / 26
3. David Patočka 23 / 25
4. Jiří Dlabal 15 / 22
5. Jiří Jelínek 14,5 / 23
6. Kryštof Trojan 7 / 17
7. Vojtěch Vořech 6,5 / 17
8. Lukáš Dlabal 5,5 / 23
9. Klára Musilová 5,5 / 14
10. Petr Aschenbrenner 5 / 7
11. Štěpán Moravec 4,5 / 18
12. Martin Marek 4 / 17
13. Štěpán Vorlický 2 / 17
14. Martin Šimek 1 / 15
15. Adam Němeček 0,5 / 19
16. Vít Kratochvíl 0 / 4

 


 

Přebor oddílu mládeže 2012

1. Jaroslav Boháč 17 bodů ze 17 partií
2. Jiří Jelínek 11,5 / 17
3. Stanislav Ježek 9 / 12
4. Petr Aschenbrenner 9 / 9
5. Matěj Klíma 6 / 11
6. Maxim Čolakov 4 / 11
7. David Patočka 3 / 7
8. Kryštof Trojan 2,5 / 9
9. Klára Musilová 1 / 11
10. Pavel Šusta 1 / 2
11. Štěpán Moravec 0,5 / 7
12. Petr Bolomský 0,5 / 6
13. Martin Šimek 0 / 10

 


 

Přebor oddílu mládeže 2011

1. Jaroslav Boháč 25 bodů z 26 partií
2. Jiří Jelínek 16 / 27
3. David Patočka 12 / 18
4. Stanislav Ježek 12 / 13
5. Petr Aschenbrenner 11,5 / 20
6. Kryštof Trojan 8,5 / 17
7. Maxim Čolakov 6,5 / 24
8. Klára Musilová 4,5 / 18
9. Jan Stránský 4 / 8
10. Štěpán Moravec 3 / 14
11. Pavel Šusta 2 / 6
12. Matyáš Michalík 1,5 / 5
13. Vít Kratochvíl 1,5 / 4
14. Tomáš Kosík 1 / 9
15. Vojtěch Benák 1 / 6
16. Martin Šimek 0,5 / 7

 


 

Přebor oddílu mládeže 2010

1. Martin Homola 12 bodů ze 14 partií
2. František Hrbek 7,5 / 16
3. Daniel Bossanyi 7 / 9
4. Martin Horák 7 / 7
5. Jaroslav Boháč 6,5 / 15
6. Robin Šícha 4 / 9
7. Matěj Škrabánek 3 / 8
8. Aleš Masař 2 / 9
9. Dominik Benák 1 / 4
10. Lada Valachová 0 / 7

 


 

Oddílový turnaj mládeže, únor - červen 2010

1. Martin Horák 23 bodů ze 24 partií
2. Martin Homola 19 / 22
3. Daniel Bossanyi 18 / 21
4. Robin Šícha 17 / 23
5. Radek Škabroud 12 / 24
6. Jaroslav Boháč 12 / 21
7. František Hrbek 8 / 21
8. Radek Moucha 6 / 10
9. Matěj Straka 3 / 17
10. Dominik Benák 3 / 16
11. Aleš Masař 2 / 22
12. Pavel Wiener 2 / 10
13. Michal Bouda 0 / 11
14. Kryštof Moric 0 / 6

 


 

Přebor oddílu mládeže 2009

společná tabulka

1. Martin Homola 26 bodů ze 30 partií
2. Martin Horák 24 / 26
3. Daniel Bossanyi 21 / 26
4. Robin Šícha 14,5 / 24
5. Radek Moucha 13 / 19
6. František Hrbek 12 / 24
7. Marek Strnad 10 / 16
8. Radek Škabroud 6,5 / 20
9. Matěj Straka 6 / 20
10. Martin Lovětínský 5 / 10
11. Adéla Vaňková 2,5 / 17
12. Aleš Masař 2 / 25
13. Kryštof Moric 2 / 13
14. Dominik Fokt 2 / 5
15. Dominik Benák 1,5 / 11
16. Míša Bouda 1 / 10

 

Přebor oddílu – mladší žáci

1. Martin Homola 26 / 30
2. Martin Horák 24 / 26
3. Daniel Bossanyi 21 / 26
4. František Hrbek 12 / 24
5. Matěj Straka 6 / 20
6. Adéla Vaňková 2,5 / 17
7. Kryštof Moric 2 / 13
8. Dominik Benák 1,5 / 11

 

Přebor oddílu – starší žáci

1. Robin Šícha 14,5 / 24
2. Radek Moucha 13 / 19
3. Marek Strnad 10 / 16
4. Radek Škabroud 6,5 / 20
5. Martin Lovětínský 5 / 10

 

Přebor oddílu – nejmladší žáci

1. Aleš Masař 2 / 25
2. Dominik Fokt 2 / 5
3. Míša Bouda 1 / 10

 


 

Oddílový turnaj mládeže, leden - červen 2009

1. Martin Homola 19,5 bodů z 24 partií
2. Martin Horák 15,5 / 19
2. Daniel Bossanyi 15 / 24
4. Radek Moucha 15 / 22
5. Marek Strnad 10,5 / 16
6. Richard Ševčík 7,5 / 11
7. Jan Čutík 6,5 / 11
8. Matěj Straka 6 / 18
8. Robin Šícha 1,5 / 3
9. František Hrbek 4,5 / 21
10. Marek Šedivý 4,5 / 8
11. Kryštof Moric 2 / 17
12. Adéla Vaňková 1,5 / 16
13. Matěj Straka 1 / 11

 


 

Přebor oddílu mládeže 2008 - společná tabulka

1. Radek Moucha 15 bodů ze 16 partií
2. Daniel Bossanyi 12 / 15 nelepší nováček
3. Martin Homola 12 / 12
4. Jan Vlasák 8 / 14
5. Marek Strnad 6,5 / 10
6. Richard Ševčík 5 / 8
7. Jan Čutík 4 / 4 nejlepší starší žák
8. Matěj Straka 2 / 6
9. Kryštof Moric 1,5 / 9
10. Robin Šícha 1,5 / 3
11. Adéla Vaňková 1 / 10 nejlepší dívka
12. Marek Šedivý 1 / 4
13. Jan Rybář 0,5 / 7
14. Anna Vejvodová 0 / 5
15. František Hrbek 0 / 3
16. Dominik Benák 0 / 1

 


 

Oddílový turnaj mládeže, leden - červen 2008

1. Martin Homola 19 bodů z 21 partií
2. Radek Moucha 14 / 20
3. Tomáš Tran 11 / 12
4. Lukáš Kosík 6 / 10
5. Jan Čutík 6 / 6
6.-7. Marek Strnad 5 / 14
6.-7. Pavel Buituan 5 / 14
8. Jan Slánský 3 / 6
9. Robin Šícha 2 / 13
10. Dominik Benák 1 / 7
11.-12. Marek Šedivý 1 / 3
11.-12. Jakub Schmidt 1 / 3
13. Petr Žatečka 0 / 8
14.-15. Zuzana Kombercová 0 / 2
14.-15. Tomáš Komberec 0 / 2
16. Petr Hájek 0 / 1

 


 

Přebor oddílu 2007

společná tabulka

1. Pavel Buituan 18 / 27
2. Tomáš Tran 17 / 20
3. Martin Homola 15,5 / 20
4. Jan Čutík 14 / 14
5. Radek Moucha 13,5 / 22
6. Jakub Schmidt 9 / 18
7. Lukáš Kosík 8,5 / 14
8. Marek Strnad 5 / 19
9. Robin Šícha 5 / 12
10. Jan Slánský 3,5 / 10
11. Petr Horáček 3 / 10
12. Miroslav Balog 2 / 2
13. Petr Hájek 1,5 / 8
14.-16. Marek Šedivý 1,5 / 4
14.-16. Vojtěch Strnad 1,5 / 4
14.-16. David Hájek 1,5 / 4
17. Dominik Benák 1 / 7
18. Tomáš Komberec 1 / 3
19.-20. Jan Horáček 0,5 / 2
19.-20. Patrik Legner 0,5 / 2
21. Petr Žatečka 0 / 8

 

Přebor oddílu starších žáků

1. Jan Čutík 14 / 14
2. Jakub Schmidt 9 / 18
3. Lukáš Kosík 8,5 / 14
4. Petr Hájek 1,5 / 8
5. Marek Šedivý 1,5 / 4

 

Přebor oddílu mladších žáků

1. Pavel Buituan 18 / 27
2. Tomáš Tran 17 / 20
3. Martin Homola 15,5 / 20
4. Radek Moucha 13,5 / 22
5. Dominik Benák 1 / 7

 

Přebor oddílu nejmladších žáků (náborový turnaj)

1. Marek Strnad 5 / 19
2. Robin Šícha 5 / 12
3. Jan Slánský 3,5 / 10
4. Petr Horáček 3 / 10
5. Miroslav Balog 2 / 2
6.-7. Vojtěch Strnad 1,5 / 4
6.-7. David Hájek 1,5 / 4
8. Tomáš Komberec 1 / 3
9.-10. Jan Horáček 0,5 / 2
9.-10. Patrik Legner 0,5 / 2
11. Petr Žatečka 0 / 8

 


 

Přebor oddílu starších žáků 2006

1. Vít Moravec 14 bodů
2. Ondřej Šedivý 4
3. Jan Čutík 2
4. Michael Jirásek 1
5. Petr Tůma 1
6. Jan Fiala
6. Vít Brandejský
8. Marek Šedivý

Přebor oddílu mladších žáků 2006

1. Radek Moucha 10 bodů
2. Jakub Schmidt 7
3. Pavel Buituan 5,5
4. Martin Homola 4/8
5. Lukáš Kosík 4/5
6. Jan Vlasák 4/4
6. Tomáš Tranductuann 4/4
8. Michal Lukáč 3,5
9. Jakub Dvořák 1/9
10. Aleš Červenka 1/6
11. Jan Svoboda 1/4
12. Adam Hamouz 1/3
13. Roman Hradský 1/2
14. Vincenc Straka 0/4
15. Dominik Benák 0/3
16. Petr Hájek 0/2

 


 

Přebor oddílu starších žáků 2005

1. Vít Moravec 24 bodů
2. Ondřej Šedivý 17
3. Michael Jirásek 16
4. Vít Brandejský 7
5. Tomáš Gustab 6,5
6. Jan Fiala 6,5
7. Vojtěch Pasovský 4,5
8. Petr Tůma 4
9. Jakub Ševeček 4
10. Miroslav Chaloupka 2

Přebor oddílu mladších žáků 2005

1. Jan Čutík 9 bodů
2. David Symerský 6,5
3. Marek Šedivý 5
4. Daniel Pařík 4,5
5. Tomáš Kořínek 4
6. Radek Moucha 4
7. Vincenc Straka 3,5
8. Marcel Brožek 3,5
9. Dan Opršal 3
10. Pavel Buituan 3
11. Martin Vejtruba 2,5
12. Jakub Šíma 2
13. Michal Průša 2
14. Petr Hájek 1,5
15. Vít Jakubíček 1,5
16. Dominika Jílková 1
17. Michal Schovanec 0,5

 

ŠK Český Brod