Tipování

Sezóna 2009/2010

 

Konečné výsledky českobrodských týmů v soutěžích družstev: áčko 11. místo, béčko 9. místo, céčko 10. místo.

 

předání ceny

předání ceny vítězi Jiřímu Mejzlíkovi (při KP dr. ml. žáků, fotil Zdeněk Chybný)

 

Výsledky - pořadí tipujících
poř. jméno A B C rozdíl pom. hod.
1. Jiří Mejzlík 11. 9. 10. 0  
2. Radovan Bednařík ml. 10. 9. 9. 2  
3. Ondřej Matějovský 10. 8. 9. 3  
  Michal Eisner 10. 8. 9. 3  
5. Michael Jirásek 10. 8. 8. 4 1-1-2
6. Michal Fokt 10. 7. 9. 4 1-2-1
7. Vít Brandejský  11. 6. 8. 5 0-3-2
8. Pavel Vojta 9. 8. 8. 5 2-1-2
9. Ondřej Šedivý 9. 7. 9. 5 2-2-1
10. Miroslav Urban 8. 8. 9. 5 3-1-1
11. Vít Moravec 11. 6. 6. 7 0-3-4
12. Ivan Koudelka 9. 5. 9. 7 2-4-1

 

Vyhodnocení

Nejlepší je co nejpřesnější tip, to znamená součet rozdílu tipu od skutečného umístění. Při rovnosti pak rozhoduje přesnější tip umístění áčka, pak béčka, pak céčka. Pokud ani to nerozhodne, je místo dělené, stejně jako v případě stejného tipu.

 

Podmínky

Hlavní cena je basa piv (česká značka dle vlastního výběru; její sponzor si přál zůstat v anonymitě) a získá ji ten, kdo správně tipne umístění všech družstev. Pokud nikdo netipne přesně, získá cenu nejbližší tip. V případě více správných (nejbližších) tipujících bude cena poměrně rozdělena. Vítěz bude při předávání ceny (duben 2010) vyfocen a fotka bude zveřejněna na těchto stránkách.

Každý má jeden tip, ve kterém tipne konečné umístění českobrodských družstev (A, B, C) v mistrovských soutěžích družstev v sezóně 2009-2010. Tip je zdarma a musí být podán mně, a to do 11.10.2009 do 10:00. Každý tipér na sebe musí nechat kontakt (členové českobrodského oddílu nemusejí), tipovat může kdokoli. Tip může být podán jakkoli - ústně, písemně, smskou, mailem (na j-fiala zav. seznam.cz), na diskuzi,... ale musí být zveřejněn na této stránce. Pokud zde nebude zveřejněn, ozvěte se. Tipy na této stránce zůstanou po celou sezónu.

Hodně štěstí! Hurá do toho a pošlete svůj tip!

Jan Fiala

 

Abyste se lépe zorientovali, přinášejí vám ke každému družstvu své tipy vždy kapitán a expert ligy.

 

 

A družstvo

Radí kapitán Ivan Koudelka

Tipuji, že skončíme 9. Letos se bude hrát v uvolněné atmosféře, nebudou klasické sestupy, ale reorganizace. Náš tým opět patří mezi outsidry, ale ostatní týmy si již dají pozor. Přesto se od konce tabulky odpoutáme.

 

Radí expert ligy Vít Brandejský

Nechci být skeptický, ale našemu Áčku moc nevěřím. Loňské výsledky, zejména ta vítězství, byly těsné a podle mě i dílem náhody a ta se letos opakovat nebude. Po opitimismu u B i C týmu je čas na skepsi, holt to nebude perfektní sezona - 11. místo.

 

 

B družstvo

Radí kapitán Jan Fiala

Béčko sice bylo oslabeno, nicméně nově příchozí posily toto oslabení dostatečně vynahrazují, takže jsme zhruba podobně silní jako vloni. O postupová místa do krajské soutěže se určitě mnohé týmy poperou, takže to rozhodně nebude žádný med. My si bez výrazných cílů a bez stresu klidný střed v podobě sedmého místa určitě uhrajeme.

 

Radí expert ligy Vít Brandejský

Naše B mužstvo má v soutěži pár papírově lepších i horších týmů. Pak je tam několik vyrovnaných, ale dopředu nelze odhadovat, kdo je na soupiskách pouze jako vata, proto považuji 6. místo za maximum. Takže 6. misto, tedy klidný střed tabulky, je reálný, záleží ale už na našem prvním zápase v Sedlčanech. Tam si můžem zkomplikovat cestu za 6. místem. Výš už to asi nepůjde. A horší než osmé místo bych považoval za zklamání.

 

 

C družstvo

Radí kapitán Michael Jirásek

Český Brod C má tuto sezónu vydatnější zásobu dětí a celkem stabilní základ. Ovšem při pohledu na soupisky soupeřů je třeba být trochu skeptičtější. Nějaké body posbíráme, ale budou vydřené. Vzhledem ke zkušenostem a rozlosování to vidím na osmé místo.

 

Radí expert ligy Vít Brandejský

U C týmu jsem hodně optimistický, ale na lepší než 8. místo to prostě nepude. Je tam plno týmů, které mají lepší základ než my, a 8. místo považuji za maimum. Děti se otrkají a příští rok na tom zase budem o nějaké to místečko lepší.

 

Pozn. v soutěži, v níž hraje céčko, je pouze 10 družstev

 

ŠK Český Brod