Hostování v soutěžích družstev

 

Přebor Prahy - Přeborová skupina (01) 2011/2012

TJ Bohemians C - Ivan Koudelka

Ko. Soupeř Elo Výs. Družstvo
1 Daniel Martin 2094 b ½ TJ Bohemians B
2 Královský Martin 2025 č 0 ŠK ERA Pošt.spoř. A
3 Březovský Milan 2072 č 0 TJ Praga A
4 Krutina Miroslav 1972 č 1 Viktoria Žižkov B
6 Groh Jiří 2116 b ½ Sokol Vyšehrad C
9 Kukačka Martin 2054 b 1 Sokol Vršovice B
10 Dolínek Vladimír 2015 b ½ ŠO TJ Dukla Praha B
13 Stejskal Pavel 2030 č ½ Sokol Kobylisy B

4 body z 8, 50%, výkon 2047

 

Poř.Název družstvaVRPBodySkóre
1. TJ Bohemians B11013361,5
2. ŠK ERA Pošt.spoř. 7232354,0
3. Sokol Kobylisy B 6422250,5
4. SK Loko Praha A 6332152,0
5. TJ Bohemians C 5341851,0
6. Sokol Vyšehrad C 5251749,5
7. TJ Praga A 4351547,5
8. Sokol Vršovice B 4351546,0
9. TJ Pankrác C 4261446,5
10. ŠK PORG A 4261441,5
11. ŠO TJ Dukla Praha B 3451342,0
12. TJ Pankrác D 2551145,0
13. Viktoria Žižkov B 0111137,0

 

Přebor Prahy - I. třída - skupina 11 2011/2012

TJ Praga B - Radovan Bednařík ml.

Ko. Soupeř Elo Výs. Družstvo
6 Miskolczi Vítězslav 2016 b ½ TJ Bohemians D
7 Štach Jan 2021 b 1 SK LISA A

1,5 bodů ze 2, 75%, výkon 2212

 

Poř.Název družstvaVRPBodySkóre
1. DDM Praha 6 A 902 2758,5
2. ŠK Mahrla Praha B 821 2654,5
3. ŠK Černý Baron A 812 2551,0
4. Sokol Vyšehrad D 7042152,0
5. SK Loko Praha B 6141944,0
6. ŠK ERA Pošt.spoř. B 515 1647,0
7. ŠO TJ Dukla Praha D 506 1540,0
8. TJ Praga B 425 1438,5
9. SK Oaza Praha B 416 1340,0
10. SK LISA B 137637,0
11. Sokol Kobylisy D 137636,5
12. ŠO Stavby mostů A 1010329,0

 

2. liga C 2010/2011

Stadion Kutná Hora - Vít Moravec

Ko.   Soupeř Elo FED Body Výs.
1 GM Meduna Eduard 2426 CZE 7 b ½
2   Baláček Tadeáš 2110 CZE 5,5 č 1
3 FM Vaculík Martin 2281 CZE 2 č ½
4   Vacek Radomír 2109 CZE 3 č 1
5   Yakimenko Alexander 2211 RUS 1 b ½
6   Mejzlík Ondřej 2225 CZE 3 b 0
7 FM Vacek Martin 2305 CZE 5 č ½
8   Svoboda Svatopluk 2279 CZE 5 b 1
10 IM Špaček Petr 2408 CZE 3 b ½
11   Polák Benedikt 2138 CZE 6 b ½

6 bodů z 10, 60%, výkon 2321

 

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. JOLY Lysá nad Labem "B" 9 1 1 28 56.0 42
2. ŠK AD Jičín "B" 8 1 2 25 51.0 33
3. TJ Pankrác "B" 5 4 2 19 46.5 30
4. TJ Slavia Hradec Králové "B" 5 2 4 17 45.5 28
5. Sokol Kolín 4 3 4 15 44.0 22
6. ŠK Zikuda Turnov "B" 4 2 5 14 43.0 22
7. Stadion Kutná Hora 4 2 5 14 41.5 20
8. TRW autoelektronika Vlašim 4 1 6 13 46.5 31
9. TJ Neratovice 3 3 5 12 43.0 27
10. Desko Liberec 4 0 7 12 35.5 20
11. Sokol Bakov nad Jizerou 3 1 7 10 36.5 21
12. ŠK Bohemia Pardubice 2 2 7 8 39.0 26

 

Přebor Prahy - Přeborová skupina (01) 2010/2011

TJ Bohemians C - Ivan Koudelka

Šach. Jméno hráče ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
8. h Koudelka Ivan 2023F ½ 0 1 0 1 0 ½ 0 1

4 body z 9, 44%, výkon 2054

 

Poř. Název družstva Z V R P Body Skóre
1. TJ Praga A 11 9 0 2 27 57,5
2. SK Loko Praha A 11 7 2 2 23 48,0
3. Sokol Vršovice B 11 7 0 4 21 46,0
4. Sokol Vyšehrad C 11 6 2 3 20 50,0
5. TJ Bohemians C 11 6 2 3 20 45,5
6. TJ Bohemians B 11 6 1 4 19 47,5
7. Sokol Kobylisy B 11 6 0 5 18 49,0
8. TJ Pankrác D 11 3 3 5 12 38,0
9. ŠO TJ DUKLA Praha C 11 3 1 7 10 40,5
10. ŠK FIMA ČSOB A 11 2 2 7 8 34,0
11. TJ Pankrác C 11 2 1 8 7 35,0
12. ŠO TJ DUKLA Praha B 11 1 2 8 5 37,0

 

Krajský přebor 2010/2011 - Jan Fiala - zatím nezpracováno.

 

Přebor Prahy - I. třída - skupina 12 2010/2011

TJ Praga C - Radovan Bednařík ml.

Ko. Soupeř Elo Výs. Družstvo
3 Nosek Filip 2040 b 0 TJ Bohemians D
6 Smutný Jan 2185 č 0 SK LISA A
7 Holub Jan 2059 b 0 ŠK Černý Baron A
10 Lesage Milan 1988 b 0 Sokol Vršovice C
11 Fuka Miroslav 2109 č 0 ŠO Stavby mostů A

0 bodů z 5, 0%

 

Poř.Název družstvaZVRPBodySkóre
1. Viktoria Žižkov B 11 11003363,0
2. SK LISA A 119112854,5
3. Holdia DP Praha C 119022755,0
4. Sokol Kobylisy C 115241748,0
5. TJ Praga D 114431643,0
6. TJ Bohemians D 114161341,0
7. Sokol Vršovice C 113351240,5
8. SK Oaza Praha C 113261140,5
9. ŠK Černý Baron A 113261138,5
10. ŠO Stavby mostů A 11227835,0
11. TJ Praga C 11227834,5
12. SK Motorlet A 11119434,5

 

Regionální soutěž D 2010/2011

TJ Sokol Pečky D - Michal Fokt

Ko. Soupeř Elo Výs. Družstvo
1 Michálek Miloš 1606 č 0 TJ Sokol Pečky C
2 Závůrka Vladimír 1457 b ½ Kavalier Sázava A
3 Mašín Karel 1610 č ½ TJ Sokol Sendražice C
4 Kořínek Luboš 1655 b 0 TJ Slavoj Čáslav A
5 Hamrník Jan 1791 č ½ TJ Sokol Sendražice B
7 Houška Bohumil 1786 b ½ DDM Nymburk C
8 Horák Martin 1250 č 1 Sokol Český Brod C
9 Jelínek Jan 1480 b ½ ŠK Kostelec n/ČL C

3,5 bodů z 8, 44%, výkon 1536

 

Poř. Družstvo V R P Body Partie Skóre
1. TJ Sokol Sendražice B 7 1 0 22 24 29.5
2. TJ Slavoj Čáslav A 6 1 1 19 21 26.0
3. Kavalier Sázava A 5 1 2 16 21 25.5
4. TJ Sokol Pečky C 4 1 3 13 13 20.0
5. TJ Sokol Sendražice C 3 2 3 11 13 19.5
6. ŠK Kostelec n/ČL C 2 2 4 8 14 18.0
7. Sokol Český Brod C 2 1 5 7 11 14.0
8. TJ Sokol Pečky D 1 1 6 4 6 15.0
9. DDM Nymburk C 1 0 7 3 8 12.5

 

2. liga C 2009/2010

Stadion Kutná Hora - Vít Moravec

Ko. Soupeř Elo Výs. Družstvo
2 Fiala Jaroslav 2248 č ½ ŠK AD Jičín
3 Duda Antonín 2056 č 0 Desko Liberec
5 Nun Josef 2303 b 1 TJ Slavia Hradec Králové "B"
6 Záhorbenský Jaroslav 2140 b ½ ŠK Sokol Mladá Boleslav
7 Hácha Aleš 2188 b 1 ŠK Zikuda Turnov "B"
8 Neckář Lubomír 2337 b 0 JOLY Lysá nad Labem "B"
9 Baláček Tadeáš 2133 č ½ Sokol Kolín
10 Blümel Otto 2142 č ½ TJ Tourist Biomedica Říčany
11 Fajman Petr 2232 č ½ TJ Dukla Praha

4,5 bodů z 9, 50%, výkon 2198

 

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠK AD Jičín 11 0 0 33 64.5 45
2. JOLY Lysá nad Labem "B" 10 0 1 30 60.5 43
3. TJ Slavia Hradec Králové "B" 7 1 3 22 46.5 30
4. ŠK Zikuda Turnov "B" 5 3 3 18 47.5 30
5. Desko Liberec 6 0 5 18 40.5 27
6. TJ Dukla Praha 5 1 5 16 44.5 28
7. Sokol Kolín 5 1 5 16 41.0 22
8. SK OAZA Praha 4 0 7 12 43.0 29
9. Stadion Kutná Hora 3 2 6 11 40.0 23
10. ŠK ZVU Engineering Lípa 1 2 8 5 37.0 19
11. TJ Tourist Biomedica Říčany 1 2 8 5 33.0 19
12. ŠK Sokol Mladá Boleslav 1 2 8 5 30.0 17

 

Regionální soutěž D 2009/2010

TJ Sokol Pečky D - Michal Fokt

Ko. Soupeř Elo Výs. Družstvo
1 Michálek Miloš 1580 b 0 TJ Sokol Pečky C
2 Hamrník Jan 1787 č ½ TJ Sokol Sendražice B
3 Čech Lubomír 1572 b ½ TJ Tourist Biomedikaca Říčany G
4 Křepelka Petr 1623 č ½ TJ Sokol Sendražice C
5 Švec Stanislav 1392 b 1 Sokol Český Brod C
6 Jelínek Jan 1470 b ½ ŠK Kostelec n/ČL C
7 Nosek Stanislav 1938 č 0 TJ Stadion Kutná Hora C
8 Kořínek Luboš 1652 b ½ Slavoj Čáslav A
9 Pech Hynek 1781 č 0 Sokol Kolín D

3,5 bodů z 9, 39%, výkon 1564

 

Poř. Družstvo V R P Body Partie Skóre
1. Sokol Kolín D 6 2 1 20 25 30.5
2. TJ Sokol Sendražice B 6 2 1 20 20 28.0
3. TJ Sokol Pečky D 5 2 2 17 15 24.5
4. TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 5 1 3 16 20 22.0
5. Slavoj Čáslav A 5 0 4 15 21 25.0
6. TJ Stadion Kutná Hora C 4 1 4 13 17 24.5
7. TJ Sokol Pečky C 4 1 4 13 14 22.0
8. ŠK Kostelec n/ČL C 2 3 4 9 13 20.0
9. TJ Sokol Sendražice C 1 2 6 5 11 18.5
10. Sokol Český Brod C 0 0 9 0 6 8.0

 

Regionální soutěž D 2008/2009

TJ Sokol Pečky D - Michal Fokt

Ko. Soupeř Elo Výs. Družstvo
1 Čutík Jan   b ½ Sokol Český Brod C
2 Bug Julius 1495 č 1 ŠK Kostelec n / ČL C
3 Semerák Jiří 1482 b 0 TJ Sokol Sendražice C
4 Mikeš Karel   č ½ DDM Kolín A
5 Michálek Miloš 1586 b 1 TJ Sokol Pečky C
6 Šembera Milan 1449 č ½ TJ Tourist Biomedica Říčany G
7 Kubečka Jakub   b 1 DDM Nymburk A
8 Voborník Bořivoj 1852 b ½ TJ JOLY Lysá n/L. F
9 Sedlatý Martin 1773 č 0 ŠK Spartak Čelakovice A

5 bodů z 9, 56%, výkon 1530

 

Poř. Družstvo V R P Body Partie Skóre
1. TJ JOLY Lysá n/L. F 8 1 0 25 35 38.0
2. TJ Sokol Pečky C 7 2 0 23 21 28.0
3. TJ Tourist Biomedica Říčany G 5 1 3 16 24 26.5
4. DDM Kolín A 4 2 3 14 17 23.0
5. ŠK Spartak Čelakovice A 4 1 4 13 23 26.0
6. TJ Sokol Pečky D 4 1 4 13 17 23.5
7. ŠK Kostelec n / ČL C 2 3 4 9 15 21.5
8. TJ Sokol Sendražice C 2 1 6 7 12 15.0
9. Sokol Český Brod C 2 0 7 6 8 13.0
10. DDM Nymburk A 1 0 8 3 7 10.5

 

 

Regionální soutěž D 2007/2008

TJ Sokol Pečky E - Michal Fokt

Ko. Soupeř Elo Výs. Družstvo
1 Švadlenka Miloslav 1660 b 0 Slavoj Čáslav
2 Zrůstová Helena 1543 b 1 DDM Kolín
3 Dobiáš Vojtěch   č 1 DDM Nymburk
4 Kubíček Jindřich 1801 č ½ Sokol Pečky D
5 Šimurdová Zdena 1626 č 0 Biomedica Říčany G
6 Švec Stanislav 1401 b ½ Sokol Český Brod C
8 Semerák Jiří, Ing. 1527 b 0 Sokol Sendražice C
9 Špitálský Vít   b ½ Joly Lysá n.L. F
11 Bug Julis 1473 b ½ Kostelec n.Č.l.C

4 body z 9, 44%, výkon 1460

 

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Slavoj Čáslav 7 3 0 24 36.5 31
2. Sokol Pečky C 7 2 1 23 32.5 26
3. Biomedica Říčany G 7 1 2 22 32.5 29
4. Sokol Pečky D 7 0 3 21 29.0 24
5. Sokol Sendražice C 5 0 5 15 25.0 21
6. DDM Kolín 5 0 5 15 23.5 19
7. Joly Lysá n.L. F 3 1 6 10 24.5 18
8. Sokol Pečky E 3 1 6 10 19.5 12
9. Sokol Český Brod C 2 2 6 8 19.5 13
10. Kostelec n.Č.l.C 2 1 7 7 19.5 14
11. DDM Nymburk 1 1 8 4 12.0 10

 

Krajský přebor B 2006/2007

Sokol Sendražice - Vít Moravec

Ko. Soupeř Elo Výs. Družstvo
1 Musil Martin 1944 b 1 Joly Lysá n.L. C
2 Pištík Petr 2069 č ½ Sokol Nymburk
3 Daneš Jaroslav 2154 č 0 Stadion Kutná Hora
4 Hrubant Ivan 2097 č ½ Biomedica Říčany B
5 Vyhlídal Jozef   č 0 Jawa Brodce
6 Macků Emil 1947 č 0 TJ Sokol Benešov
7 Růžička Zdeněk 2150 č 0 Kostelec n.Č.l
9 Soural Jan 2187 č 0 Sokol Struhařov
10 Fojtů Petr 2118 č ½ Biomedica Říčany C
11 Stehlík Jiří 2123 č 0 Sokol Kolín B

2,5 bodů z 10, 25%, výkon 1895

 

Sokol Nymburk - Jiří Valtera

Ko. Soupeř Elo Výs. Družstvo
1 Stehlík Jiří 2123 č ½ Sokol Kolín B
2 Novák Jiří 1882 b ½ Sokol Sendražice
3 Musil Martin 1944 č ½ Joly Lysá n.L. C
6 Fialka Miroslav 2142 č ½ Jawa Brodce
7 Macků Emil 1947 b ½ TJ Sokol Benešov
8 Růžička Zdeněk 2150 č ½ Kostelec n.Č.l
9 Kaplan Daniel 2066 b 0 Bohemia Poděbrady
10 Soural Jan 2187 č 0 Sokol Struhařov

3 body z 8, 38%, výkon 1968

 

Poř. Družstvo V R P Body Partie Skóre
1. Stadion Kutná Hora 10 0 1 30 45 58.0
2. Kostelec n.Č.l 9 2 0 29 47 59.5
3. Sokol Kolín B 8 0 3 24 33 50.5
4. Biomedica Říčany B 6 1 4 19 34 47.0
5. Jawa Brodce 5 2 4 17 35 50.0
6. Sokol Struhařov 4 3 4 15 35 45.5
7. Bohemia Poděbrady 5 0 6 15 22 40.5
8. Sokol Nymburk 4 1 6 13 20 40.0
9. Joly Lysá n.L. C 3 2 6 11 30 44.0
10. Sokol Sendražice 3 1 7 10 24 35.0
11. Biomedica Říčany C 2 1 8 7 21 33.5
12. TJ Sokol Benešov 0 1 10 1 14 24.5

 

Krajský přebor B 2005/2006

Kostelec A - Jiří Valtera

Ko. Soupeř Elo Výs. Družstvo
1 Seifert Milan 2155 č 0 Sendražice
3 Mejzlík Vojtěch 2082 č ½ Vlašim
4 Dudek Jaromír 1908 č ½ Nymburk
5 Vlasák Jiří 1952 b 1 Kolín B
6 Rychtář Pavel 1989 č 0 SE Ml.Boleslav C
7 Říha Jaroslav 2075 b ½ Říčany B
8 Fojtů Petr 2065 č 0 Říčany C

2,5 bodů ze 7, 36%, výkon 1913

 

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Vlašim 10 1 0 31 60.0 42
2. Benešov 8 1 2 25 53.0 39
3. Kutná Hora 7 1 3 22 51.5 34
4. Říčany B 6 2 3 20 50.5 32
5. Kostelec A 5 2 4 17 44.0 32
6. Poděbrady 5 0 6 15 40.0 22
7. Nymburk 4 2 5 14 38.5 20
8. Říčany C 4 1 6 13 40.5 27
9. Kolín B 4 1 6 13 40.0 21
10. Brodce 4 0 7 12 41.5 24
11. Sendražice 2 0 9 6 35.5 17
12. SE Ml.Boleslav C 1 1 9 4 33.0 19

 

Regionální přebor B 2004/2005

EasyE Kralupy B - Jiří Valtera

Ko. Soupeř Elo Výs. Družstvo
1 Hejda Václav 1863 č ½ Č. Lev Kolešovice
2 Trejbal Jindřich 2034 č 0 SK DDM Slaný
3 Hinz František 1941 b ½ Sokol Hostivice
5 Tomandl Ivo 1939 b 1 Sokol Libčice
6 Čechal Josef 1896 č ½ ŠK Kladno D
7 Palas Aleš 2035 b 0 Easy E Kralupy C
8 Volf Jaromír 2012 č 0 ŠO Stochov
9 Buk Václav 1901 b 1 Sokol Buštěhrad A
10 Framberk Jan 1978 č 1 Caissa Úholičky B
11 Čižinský Jiří 2038 b ½ ŠK Kladno C

5 bodů z 10, 50%, výkon 1953

 

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Sokol Hostivice 10 0 1 20 60.5 47
2. ŠK Kladno C 9 0 2 18 55.5 42
3. Easy E Kralupy C 7 0 4 14 50.0 36
4. Easy E Kralupy B 7 0 4 14 49.0 39
5. SK DDM Slaný 6 1 4 13 49.0 38
6. ŠK Kladno D 6 1 4 13 40.5 26
7. ŠO Stochov 6 0 5 12 47.0 37
8. NOVA Kladno A 4 1 6 9 36.0 20
9. Sokol Libčice 2 2 7 6 38.5 27
10. Caissa Úholičky B 2 2 7 6 33.5 20
11. Č. Lev Kolešovice 2 0 9 4 33.5 21
12. Sokol Buštěhrad A 1 1 9 3 35.0 24

 

Regionální přebor B 2003/2004

EasyE Kralupy "B" - Jiří Valtera

Ko. Soupeř Elo Výs. Družstvo
1 Formánek Jan 1681 b 1 Neratovice "C"
3 Trejbal Jindřich 2033 b ½ Slovan Velvary
4 Hackel Luděk 2020 č 0 SK Mělník 1885 "B"
5 Zelenka Pavel 1693 b 1 ŠK Kladno "E"
6 Šlechta Karel 1946 č ½ Libčice n/Vltavou
7 Klein Eduard 1831 b ½ NOVA Kladno "A"
8 Čižinský Jiří 1906 b ½ ŠK Kladno "D"
9 Velík Jan 1985 č 1 AERO Odolena Voda
10 Hinz František 1947 b 1 Sokol Hostivice

6 bodů z 9, 67%, výkon 2019

 

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. SK Mělník 1885"B" 9 1 1 19 61.0 53
2. EasyE Kralupy "B" 8 2 1 18 61.5 49
3. Sokol Hostivice 7 3 1 17 55.0 45
4. ŠK Kladno "D" 8 1 2 17 54.5 43
5. Slovan Velvary 7 0 4 14 46.5 33
6. Libčice n/Vltavou 6 0 5 12 50.0 38
7. SK DDM Slaný 4 0 7 8 39.5 29
8. EasyE Kralupy "C" 4 0 7 8 38.0 27
9. AERO Odolena Voda 3 2 6 8 37.5 21
10. NOVA Kladno "A" 3 1 7 7 36.5 22
11. ŠK Kladno "E" 2 0 9 4 36.0 21
12. Neratovice "C" 0 0 11 0 12.0 8

 

 

ŠK Český Brod