Brod aan Zee 2020 - tipování

Vyslyšeli jsme hlasy (dvou) našich fanoušků a spouštíme k blížícímu se Brod aan Zee tipovací soutěž. Nejlepší tipér vyhraje cenu, kterou vymýšlíme. Je to tudíž napínavé, nikdo teď zatím neví, co bude vlastně cena.

Pravidla: Tipujeme výsledky všech zápasů – pro vítězství prvního hráče zvolte možnost 1, pro remízu (což je výsledek 2:2 na partie) možnost 0 a pro vítězství druhého hráče možnost 2.

Za správně trefený výsledek dostáváte 1 bod. Každé kolo (kromě posledního) má navíc na programu jeden šlágr kola – tato partie má před dvojicí hráčů napsané dva vykřičníky. V případě správně uhádnutého šlágru kola získáváte 2 body. V 5. kole je tzv. Super Wednesday, kdy se hraje tolik šlágrů, že je všechno za dva body.

Na konci pak naleznete ještě jednu příležitost k zisku bodů – trefujeme oba finalisty. Ovšem pozor, každý trefený finalista má jinou hodnotu. Pokud ale netrefíte ani jednoho, pak je ta hodnota vždycky stejná – 0 bodů.

Uveďte ve formuláři jméno ideálně takové, abychom z něj poznali, kdo jste. Na vyplněný mail by vám měla přijít kopie toho, co jste tipovali, nicméně si nejsme momentálně jistí, že to funguje. Vášniví tipéři si tak raději před odesláním své tipy opíšou nebo vyfotí. Nebo zapamatují.

Deadline tipovačky je ve středu v 18:00. Všechny odpovědi, které přijdou po začátku turnaje, což je v pondělí v 18:30, budou ještě přijaty a za první kolo dostanou 1 bod do tabulky (jeden zápas je tam totiž tak nějak kontumační). Víc ale ne.

Ceny:

1. cena: Oblíbená šachová nebo nešachová kniha vítěze turnaje s jeho vlastnoručním podpisem (anebo s podpisem někoho jiného) + hrníček ŠK Český Brod + hodně speciální cena hraničící až s neuvěřitelným šachovým zážitkem (v jednání)

2. cena: Oblíbený nápoj Robina Hrdiny + hrníček ŠK Český Brod (je přípustné onen nápoj vypít právě z tohoto hrníčku)

3. cena: Oblíbený hrníček ŠK Český Brod + povinná hostovačka v A týmu ŠK Český Brod pro sezonu 2020/21

Vítěz si volí cenu, poté druhý v pořadí.

Vít Moravec

 

ŠK Český Brod