Sokol Český Brod C (Regionální soutěž D 2014/2015)

kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.

1. kolo, 02.11.2014, Český Brod

Sokol Český Brod C   Joly Lysá nad Labem H
Bednařík Radovan (Z) 1724 ½ - ½ 1624 Košnář Rudolf (Z)
Záběhlický Jiří (ZVzk) 1648 0 - 1 1477 Musil Stanislav (Z)
Brandejský Vít (ZV) 1598 1 - 0 1328 Kubíče Jakub (Z)
Švec Stanislav (Zk) 1388 1 - 0 1148 Döme Michal (Z)
Vorlíčková Dana 1298 1 - 0 1082 Valtr Jakub
  :  

 

2. kolo, 16.11.2014, Čáslav

TJ Slavoj Čáslav B   Sokol Český Brod C
Reichel Tomáš (ZHzk) 1876 1 - 0 1648 Záběhlický Jiří (ZVzk)
Berger Tomáš (ZV) 1766 1 - 0 1388 Švec Stanislav (Zk)
Breth Viktor 1543 1 - 0 1331 Nováček Petr (H)
Placek Milan 1000 1 - 0 1360 Ježek Stanislav
  4 : 0  

 

3. kolo, 30.11.2014 - volno

 

4. kolo, 14.12.2014, Český Brod

Sokol Český Brod C   DDM Nymburk A
Bednařík Radovan (Z) 1724 ½ - ½ 1373 Němeček Lukáš (ZH)
Záběhlický Jiří (ZVzk) 1648 ½ - ½ 1278 Němeček Pavel (H)
Brandejský Vít (ZV) 1598 0 - 1 1782 Zima Tomáš (Z)
Vorlíčková Dana 1298 1 - 0 1061 Novotný Martin (Z)
Patočka David 1133 0 - 1 1110 Laštovka Ondřej
  2 : 3  

 

5. kolo, 11.01.2015, Český Brod

Sokol Český Brod C   DDM Nymburk A
Bednařík Radovan (Z) 1724 ½ - ½ 1373 Němeček Lukáš (ZH)
Záběhlický Jiří (ZVzk) 1648 ½ - ½ 1278 Němeček Pavel (H)
Brandejský Vít (ZV) 1598 0 - 1 1782 Zima Tomáš (Z)
Vorlíčková Dana 1298 1 - 0 1061 Novotný Martin (Z)
Patočka David 1133 0 - 1 1110 Laštovka Ondřej
  2 : 3  

 

6. kolo, 25.01.2015, Český Brod

Sokol Český Brod C   TJ Sokol Pečky B
Záběhlický Jiří (ZVzk) 1648 ½ - ½ 1722 Kubíček Jindřich (Z)
Švec Stanislav (Zk) 1388 ½ - ½ 1635 Dobiáš Jaroslav
Vorlíčková Dana 1298 0 - 1 1541 Kotrouš Vlastimil (zk)
Nováček Petr (H) 1331 0 - 1 1475 Fokt Michal
Boháč Jaroslav 1258 0 - 1 1283 Hrubeš Zdeněk
  1 : 4  

 

7. kolo, 08.02.2015, Lysá nad Labem

Joly Lysá nad Labem G   Sokol Český Brod C
Netuka Petr (Z) 1586 0 - 1 1648 Záběhlický Jiří (ZVzk)
Grüner Robert (Z) 1609 0 - 1 1598 Brandejský Vít (ZV)
Kolář Bořivoj 1300 1 - 0 1388 Švec Stanislav (Zk)
Čermák František 1591 1 - 0
Lach Vladimír 1465 1 - 0
  3 : 2  

 

8. kolo, 22.02.2015, Český Brod

Sokol Český Brod C   DDM Nymburk B
Záběhlický Jiří (ZVzk) 1648 0 - 1 1560 Hanuš Karel (Z)
Homola Martin (Z) 1478 ½ - ½ 1400 Škrabánková Martina (Z)
Švec Stanislav (Zk) 1388 1 - 0 1264 Kmec Ján (Z)
Šedivý Marek 1222 0 - 1 1250 Batkhurel Kherlen
Patočka David 1133 0 - 1 1371 Vinecký Jiří
  :  

 

9. kolo, 15.03.2015, Kolín

Sokol Kolín D   Sokol Český Brod C
Tyko Josef (Z) 1859 ½ - ½ 1648 Záběhlický Jiří (ZVzk)
Kalík Jan (ZH) 1846 ½ - ½ 1598 Brandejský Vít (ZV)
Pech Hynek (Zk) 1743 ½ - ½ 1388 Švec Stanislav (Zk)
Dušek Vladimír (Z) 1695 1 - 0 1222 Šedivý Marek
Vejvoda Jindřich (k) 1572 1 - 0
  :  

 

10. kolo, 29.03.2015, Český Brod

Sokol Český Brod C   Kostelec nad Č.Lesy C
Záběhlický Jiří (ZVzk) 1648 0 - 1 1688 Pecák Ivan (Z)
Švec Stanislav (Zk) 1388 ½ - ½ 1560 Pácha Zdeněk (Z)
Vorlíčková Dana 1298 ½ - ½ 1480 Bug Julius (kZ)
Boháč Jaroslav 1258 ½ - ½ 1338 Mirkovič Miroslav
0 - 1 1000 Urbánek Jiří
  :  

 

11. kolo, 19.04.2015, Kolín-Sendražice

TJ Sokol Sendražice C   Sokol Český Brod C
Křepelka Petr 1675 ½ - ½ 1648 Záběhlický Jiří (ZVzk)
Lukša Aleš 1696 1 - 0 1598 Brandejský Vít (ZV)
Matějček František 1533 1 - 0 1388 Švec Stanislav (Zk)
Jareš Ondřej 1418 0 - 1 1298 Vorlíčková Dana
Škoda Josef 1293 0 - 1 1258 Boháč Jaroslav
  :  
Článek Josefa Škody na sendražických stránkách

 

Konečné pořadí

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. TJ Sokol Pečky B 8 1 1 25 36.0 33
2. Sokol Kolín D 7 3 0 24 33.5 29
3. TJ Slavoj Čáslav B 6 1 3 19 28.5 26
4. TJ Sokol Sendražice C 5 3 2 18 30.0 23
5. Kostelec nad Č.Lesy C 5 1 4 16 25.5 19
6. DDM Nymburk B 5 0 5 15 24.5 20
7. Joly Lysá nad Labem G 4 2 4 14 26.0 24
8. DDM Nymburk A 3 0 7 9 18.5 17
9. Joly Lysá nad Labem H 3 0 7 9 18.5 16
10. ŠK Milovice 2 0 8 6 16.5 15
11. Sokol Český Brod C 1 1 8 4 16.5 10

 

Pořadí Název družstva 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1. TJ Sokol Pečky B 4 2 4 4 4 5 3 4
2. Sokol Kolín D 4 4 3
3. TJ Slavoj Čáslav B 1 3 3 4 2 4 4
4. TJ Sokol Sendražice C 3 1 2 4
5. Kostelec nad Č.Lesy C 1 4 3
6. DDM Nymburk B ½ 2 ½ 4 4 3 4
7. Joly Lysá nad Labem G 1 1 2 5 4 3
8. DDM Nymburk A 1 1 1 1 1 3 1 5 3
9. Joly Lysá nad Labem H 0 2 3 ½ 2 0 4 2
10. ŠK Milovice 2 1 1 2 1 1 0 3 4
11. Sokol Český Brod C 1 0 2 2 1

 

Šach. Jméno hráče Typ ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Bednařík Radovan Z 1724 ½ ½ 1 50.00
2. Záběhlický Jiří ZVzk 1648 0 0 ½ 0 ½ 1 0 ½ 0 ½ 3 30.00
3. Brandejský Vít ZV 1598 1 0 1 ½ 0 50.00
4. Homola Martin Z 1478 ½ ½ 50.00
5. Švec Stanislav Zk 1388 1 0 0 ½ 0 1 ½ ½ 0 38.89
6. Vorlíčková Dana 1298 1 1 0 ½ 1 70.00
7. Nováček Petr H 1331 0 0 0 0.00
8. Čihák Jiří 1296
9. Šedivý Marek 1222 0 0 0 0.00
10. Boháč Jaroslav 1258 0 ½ 1 50.00
11. Ježek Stanislav 1360 0 0 0.00
12. Patočka David 1133 0 1 0 1 33.33
0 2 k 1 k k 16½ 33.67

 

ŠK Český Brod