ŠK Český Brod B (Regionální přebor C)

fotky

Závěrečné hodnocení celé sezóny

Do sezony jsme letos šli s cílem neskončit poslední, což se podařilo. Nakonec jsme 9. a úspěch to je bez pochyb, není to sice bůhvíjaká radost, ale připomínám, že podle Ela jsme byli desátí. Soutěží jsme propluli celkem klidně, první tři body jsme získali hned v prvním kole s Nymburkem C, podruhé při nás stálo štěstí v pátém kole se Sázavou. Oba dva zápasy byly dost vyrovnané, ale nakonec jsme zvítězili. Pak už na nás čekali hlavně silnější soupeři, na které jsme nestačili. Nutno přiznat, že občas to byla docela nakládačka.

Nejlepší výsledek uhrál Čenda, který úspěšně jistil 1.šachovnici (4,5 ze 7 bez prohry). Velice dobrou sezonu měl také pan Bug, který podával dobré výkony proti silnějším soupeřům a uhrál 50%.

Horší to letos bylo s docházkou, třikrát jsme hráli v sedmi a nakonec to bylo ohodnoceno pokutou 100 Kč. V družstvu je málo hráčů, kteří by chtěli hrát pravidelně všechno, a hodně takových, co nastupují příležitostně. Podle toho to pak také vypadá, někdy se sejdeme slušně, ale jindy přes všechnu snahu nejsme kompletní. Naděje jsou žáci a doufám, že se nám podaří příští rok je více zapojit.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem hráčům a hlavně těm, kteří měli dobrou docházku (100% Záběhlický, Švec, Šedivý O.), kteří hráli dobře, a kteří v družstvu šířili dobrou náladu.

Ondřej Šedivý

 

ŠK Český Brod