Sokol Český Brod A (Krajská soutěž B)

články z kol: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. závěrečný
fotky

5. kolo, 09.01.2011, Český Brod

Sokol Český Brod A   JOLY Lysá n.Labem D
Koudelka Ivan K 2005 1 - 0 2071 Postupa Pavel V
Valtera Jiří 1982 0 - 1 2046 Musil Martin ZK
Doležal Jan H 1960 ½ - ½ 2081 Pauch Jan
Urban Miroslav ZK 1904 1 - 0 1946 Valenta Zdeněk
Chybný Zdeněk 1901 1 - 0 1870 Kastner Jan
Šedivý Ondřej 1755 ½ - ½ 1909 Mazánek David
    0 - 1 1962 Voborník Bořivoj
    0 - 1 1870 Daniel Jiří
  4 : 4  

 

Článek bohužel nikdo nenapsal.

 

Průběžné pořadí

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Sokol Pečky A 4 0 1 12 26.0 19
2. SK Pyrit Příbram B 4 0 1 12 24.0 18
3. Sokol Nymburk A 4 0 1 12 23.0 16
4. JAWA Brodce B 3 1 1 10 24.5 18
5. Sokol Kolín C 3 1 1 10 22.0 13
6. Klub šachistů Říčany 1925 C 3 0 2 9 24.0 17
7. Sokol Struhařov A 2 0 3 6 19.5 13
8. JOLY Lysá n.Labem D 1 2 2 5 19.0 16
9. Kostelec nad Č.l. B 1 1 3 4 19.5 12
10. Stadion Kutná Hora B 1 0 4 3 14.0 8
11. Klub šachistů Říčany 1925 D 1 0 4 3 12.0 4
12. Sokol Český Brod A 0 1 4 1 12.5 4

 

Křížová tabulka
(růžově výsledky tohoto kola)

Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. Stadion Kutná Hora B X 2 3             1
2. Sokol Pečky A 6 X 3             7
3. Sokol Struhařov A 5 X             3
4. SK Pyrit Příbram B 5   X         5 5  
5. Klub šachistů Říčany 1925 C       X     6  
6. Sokol Kolín C           X 4  
7. Sokol Český Brod A           X 4   2
8. Kostelec nad Č.l. B         X 3     4
9. Sokol Nymburk A       5 X      
10. JOLY Lysá n.Labem D     3 4 4     X    
11. Klub šachistů Říčany 1925 D   1 3 2         X  
12. JAWA Brodce B 7 5       6 4       X

 

Souhrnné výsledky jednotlivců družstva

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Bednařík Radovan 2020   ½ 0   0               ½ 16.67
2. Koudelka Ivan K 2005   ½   ½ 0 1             2 50.00
3. Valtera Jiří 1982     ½ 0 0 0             ½ 12.50
4. Hoskovec Josef H 1935   ½   0                 ½ 25.00
5. Doležal Jan H 1960   ½ 0 ½   ½             37.50
6. Fiala Jan 1886   ½ 0 0                 ½ 16.67
7. Urban Miroslav ZK 1904   0 0 ½ 0 1             30.00
8. Šimek Václav H 1812   ½ ½ 0 0               1 25.00
9. Chybný Zdeněk 1901   ½ ½ 0 0 1             2 40.00
10. Šedivý Ondřej 1755         ½ ½             1 50.00
11. Koller Martin 1774     ½   1               75.00
12. Urban Pavel 1669                            
13. Píša Pavel 1618                            
14. Jirásek Michael 1611                            
15. Saur Miroslav 1557                            
        2 4             12½ 31.25

 

ŠK Český Brod