Stadion Kutná Hora (2. liga C 2010/2011)

 

Vít Moravec

Ko.   Soupeř Elo FED Body Výs.
1 GM Meduna Eduard 2426 CZE 7 b ½
2   Baláček Tadeáš 2110 CZE 5,5 č 1
3 FM Vaculík Martin 2281 CZE 2 č ½
4   Vacek Radomír 2109 CZE 3 č 1
5   Yakimenko Alexander 2211 RUS 1 b ½
6   Mejzlík Ondřej 2225 CZE 3 b 0
7 FM Vacek Martin 2305 CZE 5 č ½
8   Svoboda Svatopluk 2279 CZE 5 b 1
10 IM Špaček Petr 2408 CZE 3 b ½
11   Polák Benedikt 2138 CZE 6 b ½

 

6 bodů z 10 partií, 60%, výkon 2321

 

Konečné pořadí

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. JOLY Lysá nad Labem "B" 9 1 1 28 56.0 42
2. ŠK AD Jičín "B" 8 1 2 25 51.0 33
3. TJ Pankrác "B" 5 4 2 19 46.5 30
4. TJ Slavia Hradec Králové "B" 5 2 4 17 45.5 28
5. Sokol Kolín 4 3 4 15 44.0 22
6. ŠK Zikuda Turnov "B" 4 2 5 14 43.0 22
7. Stadion Kutná Hora 4 2 5 14 41.5 20
8. TRW autoelektronika Vlašim 4 1 6 13 46.5 31
9. TJ Neratovice 3 3 5 12 43.0 27
10. Desko Liberec 4 0 7 12 35.5 20
11. Sokol Bakov nad Jizerou 3 1 7 10 36.5 21
12. ŠK Bohemia Pardubice 2 2 7 8 39.0 26

 

Křížová tabulka

Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. TJ Slavia Hradec Králové "B" X 3 2 6 5 4 5 4 5 3 3
2. TJ Pankrác "B" X 4 5 4 6 5 4 5 4
3. TJ Neratovice 5 4 X 3 3 4 4 5
4. JOLY Lysá nad Labem "B" 6 X 4 6
5. Desko Liberec 2 3 ½ X 5 3
6. ŠK AD Jičín "B" 3 4 X 5 5 5
7. Stadion Kutná Hora 4 5 X 5 4
8. ŠK Zikuda Turnov "B" 3 2 4 3 X 4
9. Sokol Bakov nad Jizerou 4 3 5 2 X
10. ŠK Bohemia Pardubice 3 4 4 3 3 X 2 3
11. TRW autoelektronika Vlašim 5 3 4 3 6 X 5
12. Sokol Kolín 5 4 3 5 3 4 4 5 3 X

 

Souhrnné výsledky jednotlivců družstva

Šach. Jméno hráče   ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Daneš Jaroslav   2285 ½ ½ 1 0 ½ 1 ½ ½ ½ ½ ½ 6 54.55
2. Čechura Petr H 2268   0   ½ ½           ½ 37.50
3. Moravec Vít   2092 ½ 1 ½ 1 ½ 0 ½ 1   ½ ½ 6 60.00
4. Ondráček Ondřej H 2155   1   0         1     2 66.67
5. Ringel Zbyněk H 2265   ½     1 1     1   1 90.00
6. Vala Filip H 2047     0 ½ ½   ½ 1 0   0 35.71
7. Vinklárek Ondřej   2160   ½     1 0     ½     2 50.00
8. Černovský Jiří   2151 ½ 0 ½ 1 1 1 ½ 0 ½ 0 ½ 50.00
9. Šír Zbyněk H 2209               1       1 100.00
10. Štolba Miloš   2093 ½ ½ 0 ½ 0 1 ½ ½ 1 0   45.00
11. Vrkota Miloš   2079 0     0   ½ ½ ½   ½ ½ 35.71
12. Linhart Jan H 1967 ½   0                 ½ 25.00
13. Skála Jaromír   2031 0   ½     0 ½ 1 ½ 0 0 31.25
14. Krejčová Kateřina   1962                   0   0 0.00
15. Mráz Zdeněk   1929     0                 0 0.00
16. Vokolek Jaroslav   1866                          
17. Kolomazník Jan   1993                          
18. Vocilka Jiří   1892 0                 0   0 0.00
19. Novotný Roman   1852             ½         ½ 50.00
        4 5 4 5 41½ 47.16

 

ŠK Český Brod