TJ Sokol Pečky D (Regionální soutěž D 2009/2010)

 

Michal Fokt

Ko. Soupeř Elo Výs. Družstvo
1 Michálek Miloš 1580 b 0 TJ Sokol Pečky C
2 Hamrník Jan 1787 č ½ TJ Sokol Sendražice B
3 Čech Lubomír 1572 b ½ TJ Tourist Biomedikaca Říčany G
4 Křepelka Petr 1623 č ½ TJ Sokol Sendražice C
5 Švec Stanislav 1392 b 1 Sokol Český Brod C
6 Jelínek Jan 1470 b ½ ŠK Kostelec n/ČL C
7 Nosek Stanislav 1938 č 0 TJ Stadion Kutná Hora C
8 Kořínek Luboš 1652 b ½ Slavoj Čáslav A
9 Pech Hynek 1781 č 0 Sokol Kolín D

 

3,5 bodů z 9 partií, 39%, výkon 1564

 

Konečné pořadí

Poř. Družstvo V R P Body Partie Skóre
1. Sokol Kolín D 6 2 1 20 25 30.5
2. TJ Sokol Sendražice B 6 2 1 20 20 28.0
3. TJ Sokol Pečky D 5 2 2 17 15 24.5
4. TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 5 1 3 16 20 22.0
5. Slavoj Čáslav A 5 0 4 15 21 25.0
6. TJ Stadion Kutná Hora C 4 1 4 13 17 24.5
7. TJ Sokol Pečky C 4 1 4 13 14 22.0
8. ŠK Kostelec n/ČL C 2 3 4 9 13 20.0
9. TJ Sokol Sendražice C 1 2 6 5 11 18.5
10. Sokol Český Brod C 0 0 9 0 6 8.0

 

Křížová tabulka

Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. TJ Tourist Biomedikaca Říčany G X 3 3 1 3 0 3 2
2. TJ Sokol Sendražice C X 2 2 1 4
3. TJ Sokol Pečky D 2 3 X 3 3
4. ŠK Kostelec n/ČL C 2 2 X 4 1 1
5. TJ Stadion Kutná Hora C 4 1 X 2 5
6. Slavoj Čáslav A 2 3 4 X 4 1
7. Sokol Kolín D 5 4 3 1 X 5 4
8. TJ Sokol Pečky C 2 2 4 0 X 3
9. TJ Sokol Sendražice B 3 4 X 4
10. Sokol Český Brod C ½ 1 ½ 0 ½ 1 2 1 X

 

Souhrnné výsledky jednotlivců družstva

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Body %
1. Kubíček Jindřich 1807   1 ½ 0 ½ 1 0 ½ 1 ½ 5 55.56
2. Železný Daniel 1264   ½ 0 0 0 1 1 ½ 1 ½ 50.00
3. Fokt Michal 1443   0 ½ ½ ½ 1 ½ 0 ½ 0 38.89
4. Hrubeš Miroslav 1443   ½ ½ 1 1 0 ½ ½ 0 ½ 50.00
5. Veselý Jiří 1511   1   ½   ½       0 2 50.00
6. Šimek Jaroslav 1373                        
7. Dušek Adolf 1386     1       1       2 100.00
8. Dušek Ondřej 1348         1     1 1   3 100.00
9. Pošíval Jiří                          
10. Novák Michal                          
11. Netřebský Vít                          
12. Šebesta Daniel                          
13. Bečka Lukáš                          
        3 2 3 3 24½ 54.44

 

ŠK Český Brod