Sokol Český Brod A (Regionální přebor D)

kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. závěrečný
fotky

Závěrečný komentář k celé sezóně Jana Fialy: Tým v průběhu celé sezóny podával vynikající výsledky, pochvalu si zaslouží všichni hráči. Postup do krajského přeboru byl opravdu zasloužený.

Konečné pořadí

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Sokol Český Brod A 7 4 0 25 55.5 36
2. ŠK Kostelec n. Č. l. B 7 1 3 22 55.0 43
3. JAWA Brodce B 7 0 4 21 51.0 38
4. TJ Stadion Kutná Hora B 6 2 3 20 52.0 39
5. Sokol Kolín C 6 2 3 20 48.0 32
6. TJ Spartak Vlašim B 6 1 4 19 47.5 33
7. BIOMEDICA Říčany E 5 3 3 18 47.5 35
8. TJ Sokol Pečky B 5 2 4 17 44.5 30
9. BIOMEDICA Říčany D 5 1 5 16 42.0 27
10. ŠK Medvědi Zvole A 2 0 9 6 27.5 18
11. TJ Sokol Benešov B 1 1 9 4 30.0 17
12. Sokol Neveklov 0 1 10 1 26.5 12

Křížová tabulka

Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. Sokol Kolín C X 3 5 6 4 4
2. TJ Sokol Benešov B X 1 3 3 4 3
3. ŠK Kostelec n. Č. l. B 5 7 X 5 4 6
4. BIOMEDICA Říčany D 3 X 5 4 2 5
5. Sokol Neveklov X 3 1 4 2
6. ŠK Medvědi Zvole A 2 5 3 3 5 X ½ 0 2 1
7. TJ Stadion Kutná Hora B 4 7 X 5 3 4
8. Sokol Český Brod A 4 5 4 4 X 5 4
9. TJ Spartak Vlašim B 2 8 3 X 5 2 4
10. BIOMEDICA Říčany E 4 6 4 6 3 4 3 X 4
11. JAWA Brodce B 5 3 6 7 5 6 3 X
12. TJ Sokol Pečky B 4 4 X

Souhrnné výsledky jednotlivců družstva:

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Valtera Jiří 2004   ½ 1 ½ 1 ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 59.09
2. Koudelka Ivan K 1994   1 1 1 ½ 0 ½ 0 ½ 0   ½ 5 50.00
3. Moravec Vít 2088   1 1 1 1 1 ½ 1 ½ 1 ½ ½ 9 81.82
4. Urban Miroslav ZK 1867   ½   0 1 1 1 0 1 0 ½ ½ 55.00
5. Fabián Vladimír 1791   1 1 1 ½ 0 0 0 ½ 1 ½ ½ 6 54.55
6. Chybný Zdeněk 1764   ½ ½ ½ 1 ½ ½ 1 0 1 ½ ½ 59.09
7. Šimek Václav H 1751   1   ½ 1 1 1 1 0 1 ½ ½ 75.00
8. Čejkovský Petr 1842   1     ½ 1   1 1   ½   5 83.33
9. Máčik Jan 1802                            
10. Urban Pavel 1696                            
11. Píša Pavel 1615                            
12. Fiala Jan 1544     1 0               ½ 50.00
13. Saur Miroslav 1533                            
14. Šedivý Ondřej 1437     1       0     ½ ½   2 50.00
15. Švec Stanislav 1410                            
16. Hovorka Jakub 1383                            
17. Fokt Michal 1376     1                   1 100.00
18. Brandejský Vít 1354                            
19. Jirásek Michael 1351                            
20. Čihák Jiří 0                            
        5 4 4 5 4 4 55½ 63.07

 

ŠK Český Brod