Kostelec A (Krajský přebor B 2004/2005)

 

Jiří Valtera

Ko. Soupeř Elo Výs. Družstvo
1 Seifert Milan 2155 č 0 Sendražice
3 Mejzlík Vojtěch 2082 č ½ Vlašim
4 Dudek Jaromír 1908 č ½ Nymburk
5 Vlasák Jiří 1952 b 1 Kolín B
6 Rychtář Pavel 1989 č 0 SE Ml.Boleslav C
7 Říha Jaroslav 2075 b ½ Říčany B
8 Fojtů Petr 2065 č 0 Říčany C

 

2,5 bodů ze 7 partií, 36%, výkon 1913

 

Konečné pořadí

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Vlašim 10 1 0 31 60.0 42
2. Benešov 8 1 2 25 53.0 39
3. Kutná Hora 7 1 3 22 51.5 34
4. Říčany B 6 2 3 20 50.5 32
5. Kostelec A 5 2 4 17 44.0 32
6. Poděbrady 5 0 6 15 40.0 22
7. Nymburk 4 2 5 14 38.5 20
8. Říčany C 4 1 6 13 40.5 27
9. Kolín B 4 1 6 13 40.0 21
10. Brodce 4 0 7 12 41.5 24
11. Sendražice 2 0 9 6 35.5 17
12. SE Ml.Boleslav C 1 1 9 4 33.0 19

 

Křížová tabulka

Los Název družstva 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1. Sendražice X 2 2 2 3 5 3
2. Vlašim 6 X 4 5 5 6
3. Kolín B X 2 3 2 4 5 5 3
4. Říčany B 6 4 6 X 3 5 3 4 3
5. Benešov 6 5 X 6 5 4
6. Kutná Hora 5 5 3 X 6 4 5
7. Brodce 3 6 2 X 5 3 2
8. Nymburk 4 5 4 3 X 3 5
9. SE Ml.Boleslav C 3 3 2 3 5 X 2 4
10. Říčany C 5 3 4 ½ 5 6 X 5
11. Poděbrady 2 3 3 6 3 3 X 5
12. Kostelec A ½ 5 5 4 4 3 X

 

Souhrnné výsledky jednotlivců družstva

Šach. Jméno hráče Typ N ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Vrabec Miloš   2164 ½ ½   ½ 0 ½ ½ 0   ½ ½ 38.89
2. Růžička Zdeněk H 2145   0 0 1 ½ 1   1   1 ½ 5 62.50
3. Plášek Zdeněk H 2061 0 1   1     0 1 ½ ½   4 57.14
4. Forman Miroslav H 2038   1 0   1 ½ 0   ½ ½ 1 56.25
5. Valtera Jiří H 2093 0   ½ ½ 1 0 ½ 0       35.71
6. Novák Václav   2022 1 0 0 1 1   1 1 1     6 75.00
7. Bouček Vlastimil   2050 ½ 1 0 ½ ½ 0 1 ½ 0 0 1 5 45.45
8. Tejkal Jiří   2052   0 0           0     0 0.00
9. Kalvach Ladislav   1956 1 0 0 1 1 0 1 0 0 0   4 40.00
10. Forman Miroslav   1934 ½         1 1   1     87.50
11. Kavalec František   1866     0                 0 0.00
12. Šilhánek Jindřich   1758                          
13. Pecák Ivan   1718 1     1 0 1     1 0   4 66.67
14. Suchý Ladislav   1698               1     ½ 75.00
15. Pácha Zdeněk   1664                   ½   ½ 50.00
16. Petrů Jiří   1526                          
        ½ 5 4 5 4 3 44 50.00

 

ŠK Český Brod