EasyE Kralupy "B" (Regionální přebor B 2003/2004)

 

Jiří Valtera

Ko. Soupeř Elo Výs. Družstvo
1 Formánek Jan 1681 b 1 Neratovice "C"
3 Trejbal Jindřich 2033 b ½ Slovan Velvary
4 Hackel Luděk 2020 č 0 SK Mělník 1885 "B"
5 Zelenka Pavel 1693 b 1 ŠK Kladno "E"
6 Šlechta Karel 1946 č ½ Libčice n/Vltavou
7 Klein Eduard 1831 b ½ NOVA Kladno "A"
8 Čižinský Jiří 1906 b ½ ŠK Kladno "D"
9 Velík Jan 1985 č 1 AERO Odolena Voda
10 Hinz František 1947 b 1 Sokol Hostivice

 

6 bodů z 9 partií, 67%, výkon 2019

 

Konečné pořadí

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. SK Mělník 1885"B" 9 1 1 19 61.0 53
2. EasyE Kralupy "B" 8 2 1 18 61.5 49
3. Sokol Hostivice 7 3 1 17 55.0 45
4. ŠK Kladno "D" 8 1 2 17 54.5 43
5. Slovan Velvary 7 0 4 14 46.5 33
6. Libčice n/Vltavou 6 0 5 12 50.0 38
7. SK DDM Slaný 4 0 7 8 39.5 29
8. EasyE Kralupy "C" 4 0 7 8 38.0 27
9. AERO Odolena Voda 3 2 6 8 37.5 21
10. NOVA Kladno "A" 3 1 7 7 36.5 22
11. ŠK Kladno "E" 2 0 9 4 36.0 21
12. Neratovice "C" 0 0 11 0 12.0 8

 

Křížová tabulka

Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. SK Mělník 1885 "B" X 5 5 4 8 7 7 7
2. ŠK Kladno "E" 3 X 2 0 1 8
3. Libčice n/Vltavou 6 X 3 6 6 5
4. EasyE Kralupy "B" 8 X 5 4 4 6 8
5. ŠK Kladno "D" 3 X 4 5 5
6. AERO Odolena Voda 3 5 4 ½ X 6 3 4
7. Sokol Hostivice 4 7 4 4 X 6
8. SK DDM Slaný 2 2 3 X 6 3 5
9. Neratovice "C" 0 0 2 0 ½ 2 2 2 X 1 0
10. EasyE Kralupy "C" 1 5 5 7 X 3
11. Slovan Velvary 1 3 8 5 X
12. NOVA Kladno "A" 1 3 4 3 X

 

Souhrnné výsledky jednotlivců družstva

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Valtera Jiří 1976 H 1   ½ 0 1 ½ ½ ½ 1 1   6 66.67
2. Gruber Miloš 2013 V       ½   ½   ½ ½ 0 1 3 50.00
3. Kopecký Jiří 1858 V 1 1 1 0 1 0 1 0 ½ 1 1 68.18
4. Martinec Karel 1879   1 1 ½ 1 1 1 ½ ½ ½ 0 1 8 72.73
5. Bulva Stanislav 1894     ½ ½   1 1 1 1 ½ 1 1 83.33
6. Popelka Pavel 1883   1   1   1 0   1 ½ 0 0 56.25
7. Pospíšil Evžen 1799   1 1 1 ½ 1 1 ½ ½ ½ 0 1 8 72.73
8. Lánský Petr 1720   1 ½ 1 1 1 ½ 1 1 0 1 0 8 72.73
9. Seiner František 1734     1   0             1 2 66.67
10. Žamboch Pavel 1839     ½         1         75.00
11. Kozelka Jaroslav 1673       0                 0 0.00
12. Sýkora Kamil 1744         ½     1         75.00
13. Janda Karel     1                     1 100.00
14. Korbel Jiří 1453   1 1     1             3 100.00
15. Verner Vladimír 1271                            
        8 8 5 4 4 6 61½ 69.89

 

ŠK Český Brod